نشست کافه نقد در این هفته به موضوع فضای مجازی زمینِ واقعی همراه با نمایش و بررسی مستند "روزهای صفر" اختصاص دارد.

کافه نقد، پاتوقی برای اهالی رسانه است تا دوستداران رسانه و سینما گرد هم آیند و به تماشا، نقد و بررسی همچنین پرسش و پاسخ فیلم و مستندهای منتخب پخش شده توسط کمیته فرهنگ رسانه بپردازند.

افزایش سواد رسانه ای و ایجاد حساسیت برای انتخاب رسانه همچنین تحلیل محتوا از مهم ترین برنامه های کمیته فرهنگ رسانه است که این کمیته در راستای تحقق افزایش سواد رسانه ای میان تمام اقشار جامعه جلسات کافه نقد را به صورت دوره ای برگزار می کند.
فضای مجازی زمینِ واقعی همراه با نمایش و بررسی مستند "روزهای صفر" با حضور روح ا... مومن نسب کارشناس فضای مجازی روز یکشنبه 14 شهریورماه ساعت 17 در کتابخانه مرکزی انجام می شود.
مستند "روزهای صفر" اثر آلکس گبینی محصول سال 2016 است که با هدف ارائه تصویر دقیق از آسیب هایس فضای مجازی، بررسی واقعیت حمله سایبری به تأسیسات هسته ای ایران، تبین وضعیت تأثیرگذاری فضای مجازی در زندگی کنونی و ... از سوی کمیته فرهنگ رسانه سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری اصفهان در نشست این هفته کافه نقد مورد بررسی قرار می گیرد.

در پایان نشست از مدعوین خواسته خواهد شد در نظرسنجی شرکت نمایند بدین صورت که با روشن کردن وای فای گوشی خود و اتصال به شبکه فرم نظرسنجی را تکمیل و نقطه نظرات خود را درباره موضوع نشست و.... بیان می نمایند.

SEO by mehrdad nazemi (mehrdadnazemi90@gmail.com)

SEO by mehrdad nazemi (mehrdadnazemi90@gmail.com)

SEO by mehrdad nazemi (mehrdadnazemi90@gmail.com)