مجموعه سلسله نشست های هفتگی "لباس زیبای من" با هدف بیان سبک پوشش و تأثیرات آن به مدت یک ماه در حال برگزاری است.

اولین برنامه از این نشست ظهر امروز 18 مردادماه، با موضوع "مُد و مُدگرایی" توسط دکتر امیر حسین بانکی در تالار ادب واقع در خیابان باغ گلدسته، خیابان هشت بهشت برگزار می شود.

کمیته فرهنگ عفاف و پوشش در راستای اجرای رسالت های خود در حوزه فرهنگ سازی به برپایی سلسله نشست هایی براساس نیازهای مخاطبان با حضور اساتید برجسته کشور اقدام کرده است.
مجموعه سلسله نشست های "لباس زیبای من" با هدف بیان سبک پوشش و تأثیرات آن در چهار جلسه و در طول مدت یک ماه در حال برگزاری است.
مجموعه این سلسله نشست ها با پرداختن به فرهنگ عفاف و پوشش اسلامی از سوی کمیته عفاف و پوشش سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری اصفهان برنامه ریزی شده و در قالب جلساتی عمومی ارائه می شود.
سلسه نشست های کمیته فرهنگ عفاف و پوشش با نام "لباس زیبای من" و با هدف بیان اهمیت سبک پوشش و تأثیر آن در زندگی فردی اجتماعی همچنین بررسی مشکلات طراحی و تولید لباس فاخر و جایگاه حیا و عفاف در جامعه و اثرات آن در نوع پوشش روزهای دوشنبه هر هفته در محل تالار ادب میزبان شهروندان است.
در پایان هر نشست از مدعوین خواسته خواهد شد با روشن کردن وای فای گوشی خود و اتصال به شبکه، در نظرسنجی لباس زیبای من شرکت نمایند.

SEO by mehrdad nazemi (mehrdadnazemi90@gmail.com)

SEO by mehrdad nazemi (mehrdadnazemi90@gmail.com)

SEO by mehrdad nazemi (mehrdadnazemi90@gmail.com)