کافه نقد نام آشنایی برای اهالی رسانه است که در سال های اخیر در قالب برگزاری پاتوق هایی با حضور مخاطبین و علاقه مندان سینما، رسانه، نقد و بررسی فیلم و علاقه مندان سواد رسانه ای توسط کمیته فرهنگ رسانه وابسته سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری اصفهان برگزار می شود.

سلسله نشست های کافه نقد با موضوعات ویژه برای عموم مردم آزاد است که پس از اجرای فیلم سینمایی یا مستند مشخص شده سپس در ادامه از کارگردان، عوامل فیلم و کارشناسان دعوت می شود تا به نقد و بررسی و نتایج فیلم بپردازند.
 کمیته فرهنگ رسانه در سومین پاتوق تابستانه با حضور "مهدی نقویان" کارگردان مستند بازی و رکورددار جشنواره عمار همراه با اکران عمومی مستند "بازی" برای اولین بار به روایتی متفاوت از سه دهه بازی تحریم می پردازد.
داستان این مستند درباره تحریم های آمریکا علیه ایران است، شروع فصل های مختلف مستند، با صحنه هایی از بازی ایران و آمریکا همراه بوده و این مستند در فصل های مختلف، به دولت هایی که بر سر کار آمدند و مواجهه شان با تحریم ها اشاره دارد.
سومین نشست کافه نقد در تابستان 95 همراه با نمایش و نقد مستند "بازی" روز یکشنبه 31 مرداد از ساعت 17:30 در کتابخانه مرکزی شهرداری اصفهان واقع در خیابان باغ گلدسته برگزار خواهد شد.

در پایان از مدعوین خواسته می شود با روشن کردن وای فای گوشی خود واتصال به شبکه در نظرسنجی کافه نقد(بازی) شرکت نمایند و نظرات و پیشنهادات خود را بیان نمایند.

SEO by mehrdad nazemi (mehrdadnazemi90@gmail.com)

SEO by mehrdad nazemi (mehrdadnazemi90@gmail.com)

SEO by mehrdad nazemi (mehrdadnazemi90@gmail.com)